Aktualności
 
Reprezentant Polski wróci do… Brazylii?!
 
6. lipca 2018, 13:08
źródło: globoesporte.globo.com
 

Mundial Thiago Cionkowi wybitnie nie wyszedł, ale niewykluczone, że nie przeszkodzi mu to w zmianie otoczenia. 32-letnim obrońcą włoskiego SPAL, interesuje się brazylijskie Atletico Paranaense.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćJeśli transfer doszedłby do skutku, dla Cionka byłby to powrót do ligi brazylijskiej po dziesięciu latach. Po powrocie z urlopu, reprezentant Polski ma zastanowić się nad swoją przyszłością i nad ewentualnym powrotem z Europy do Brazylii. SPAL ma nie stawiać większych przeszkód, jeśli Cionek zdecyduje się na ponowne występy w swojej ojczyźnie.

Zainteresowanie ze strony Atletico Paranaense, potwierdza doradca reprezentanta Polski Ricardo Scheidt. – Rzeczywiście, jest zainteresowanie z Brazylii usługami Thiago. Ale wszystko rozstrzygnie się, kiedy wróci z urlopu do Kurtyby. Wtedy podejmiemy decyzję o jego ewentualnym powrocie z Europy – komentuje osoba z jego bliskiego otoczenia.

Cionek ma ważny kontrakt ze SPAL do końca czerwca 2020 roku. Wcześniej reprezentował barwy m.in. Palermo, Modeny, Padovy a także Jagiellonii Białystok.

 
 
Słowa kluczowe: cionek | paranaense | spal | palermo | jagiellonia
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
Przeczytaj również zamknij okno