Aktualności
 
Jeszcze jedno wzmocnienie Jagiellonii
 
20. września 2018, 15:58
 

Nowym pomocnikiem Jagiellonii Białystok został Marko Poletanović. 25-letni Serb podpisał kontrakt do końca obecnego sezonu, z opcją przedłużenia. W poprzednim sezonie reprezentował barwy rosyjskiego FC Tosno, z którym zaliczył spadek do drugiej ligi.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćPoletanović  do zespołu aktualnego wicemistrza Polski trafił za darmo. Po spadku FC Tosno z ekstraklasy rosyjskiej, klub popadł w poważne tarapaty finansowe i został… zlikwidowany. W związku z tym wszyscy zawodnicy dostali wolną rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy, a do tego nie obowiązywał ich termin okienka transferowego. Dlatego "Jaga" mogła zakontraktować Serba, mimo, że czas na dokonywanie transferów już dawno minął.

Poletanović najlepiej czuje się w roli pomocnika, który ma więcej zadań defensywnych. Jest wychowankiem Vojvodiny Nowy Sad, grał także w belgijskich KAA Gent i Zulte Waregem, Crveny Zvezdy Belgrad i ostatnio rosyjskiego FC Tosno. Co ciekawe, z ostatnim klubem, mimo spadku do drugiej ligi, w poprzednim sezonie, udało mu się sięgnąć po Puchar Rosji. W Jagiellonii ma rywalizować o miejsce w drugiej linii, a od jego postawy uzależnione jest, czy będzie miał szansę pozostać w Białymstoku dłużej, niż tylko do końca obecnych rozgrywek.

 
 
Słowa kluczowe: poletanovic | jagiellonia | tosno | mamrot
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz