Aktualności
 
Glik opuści Monaco?!
 
6. lipca 2018, 12:33
źródło: Fanatik
 

Według tureckich mediów, Kamil Glik może w najbliższym czasie opuścić AS Monaco i przenieść się do Galatasaray Stambuł. 30-letni obrońca reprezentacji Polski ma być jednym z najpoważniejszych kandydatów do wzmocnienia tureckiego giganta.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćZainteresowanie Glikiem ze strony tureckich klubów nie jest nowym tematem. Jeszcze zanim polski obrońca trafił z Torino do Monaco, mówiło się o ofertach z czołowych tureckich klubów. Ostatecznie lider defensywy reprezentacji Polski przeniósł się do zespołu z księstwa, ale jak widać Galatasaray nie stracił go z pola widzenia.

Podobno działacze Galatasaray sondowali już możliwość pozyskania Glika i sprawa ma być otwarta. Relacje Polaka z kierownictwem Monaco uległy ostatnio pogorszeniu. 30-letni reprezentant Polski miał poprosić o podwyżkę, ale działacze klubu z księstwa odrzucili prośbę Polaka. To z kolei miało spowodować, że Glik jest skłonny opuścić klub z francuskiej Ligue 1.

Polak kosztował Monaco dwa lata temu 11 milionów euro. Od tego  momentu jest podstawowym stoperem aktualnego wicemistrza Francji. W poprzedni sezonie rozegrał w barwach swojej drużyny 48 spotkań, w których zdobył cztery bramki i zaliczył tyle samo asyst. Glik ma ważny kontrakt z Monaco do końca czerwca 2021 roku.

 
 
Słowa kluczowe: glik | galatasaray | monaco | torino
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz