Aktualności
 
Makuszewski wraca do domu
 
12. lutego 2020, 22:42
autor: Rafał Kępa
 
Co prawda Maciej Makuszewski jest z Grajewa i karierę piłkarską rozpoczynał w Łodzi, ale to w Białymstoku wypłynął na szerokie wody i tam czuje się najlepiej. Nic więc dziwnego, że po rozstaniu z Lechem, to tam skierował swoje kroki.

Dzieje Macieja Makuszewskiego są doskonałym przykładem jak kontuzja potrafi złamać karierę sportowca. Zaledwie dwa lata temu był świeżo po debiucie w reprezentacji, marzył o występie na Mistrzostwach Świata, był wyceniany najwyżej w swojej karierze. Niestety nastąpił słynny mecz z Cracovią, podczas którego zszedł z boiska ze łzami w oczach. Kontuzja przekreśliła jego kontuzję na mundial i załamała jego karierę.

Dziś, dwa lat później, jest niechciany w Lechu Poznań, dla którego wygrał niejedno spotkanie. Wydaje się jednak, że właśnie zostały rozwiązane dwa problemy za jednym razem. Makuszewski szukał miejsca, w którym się odbuduje. Jagiellonia szukała opcji w ataku. Po rozwiązaniu kontraktu z Lechem, będzie grał dla "Pszczółek". Podpisał kontrakt do końca sezonu z opcją przedłużenia o kolejny rok.

- Mam tutaj co do udowodnienia. Chcę pokazać, że Makuszewski jeszcze się nie skończył. Jeżeli tylko otrzymam szansę, to będę walczył na maksa, bo tego wymaga futbol – powiedział po podpisaniu kontraktu. Jeżeli wierzycie, że zagra na maksa już w najbliższym meczu, może warto zagrać na wygraną Jagi. Możecie to zrobić TUTAJ.

 
 
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
Przeczytaj również zamknij okno