Aktualności
 
Polski król strzelców zmienia klub!
 
19. maja 2018, 09:44
 

Dobiegła końca półtoraroczna przygoda Łukasza Gikiewicza z Al-Faisaly. Polski napastnik opuszcza jordański klub, z którym wygrał mistrzostwo, puchar i Superpuchar kraju. Ale wygląda na to, że to nie koniec egzotycznej wędrówki 30-latka…
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćGikiewicz wygrał w Jordanii wszystko, o było do wygrania. Nie tylko ze swoim zespołem, ale także indywidualnie. Były napastnik Śląska Wrocław sięgnął również po koronę króla strzelców miejscowych rozgrywek ligowych. Teraz zdecydował, że chce zmienić otoczenie. O swoim odejściu z Al-Faisaly poinformował na swoim profilu na Instagramie. Na razie nie zdradził, gdzie zamierza kontynuować karierę, ale wiele wskazuje na to, że raczej nie wróci do polskiej ekstraklasy.

Arabskie media od dłuższego czasu spekulują, że Gikiewicz może teraz przeprowadzić się do jednego z egipskich klubów. "Na koniec chciałbym podziękować prawdziwym kibicom Al-Faisaly za zaufanie, jakim mnie obdarzyli od pierwszej mojej minuty w niebieskiej koszulce. Nie każdy piłkarz może doświadczyć uczucia, kiedy cały stadion skanduje jego nazwisko, tym bardziej obcokrajowiec. Nie zapomnę tych chwil do końca życia" – napisał na pożegnanie z Al-Faisaly polski napastnik.

 
 
Słowa kluczowe: gikiewicz | faisaly | slask | wroclaw
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz