Aktualności
 
Jagiellonia ma następcę Cernycha
 
19. stycznia 2018, 09:18
źródło: własne
 
Na drugie zimowe wzmocnienie zdecydowali się działacze Jagiellonii. Po Jakubie Wójcickim, nowym zawodnikiem aktualnego wicemistrza Polski, został Dejan Lazarević. 27-letni skrzydłowy podpisał półtoraroczny kontrakt z opcją przedłużenia o kolejny rok.

Kliknij na zdjęcie, aby je skomentować

Lazarević to reprezentant Słowenii, chociaż ostatnio nie dostawał powołań. Po raz ostatni, jak do tej pory, wystąpił w narodowych barwach pod koniec 2015 roku. Ostatnio był zawodnikiem włoskiego Chievo Verona, ale wypożyczanym do klubów tureckich – najpierw Antalyasporu, a potem Karabuksporu. Po powrocie latem ubiegłego roku do Chievo, Lazarević rozwiązał umowę z włoskim klubem.

Od tamtej pory pozostawał bez pracy. Zdecydował się związać z Jagiellonią, która szukała zawodnika, mogącego w razie potrzeby zastąpić Fedora Cernycha. Litwin ma lada chwila przejść do rosyjskiego Dynama Moskwa. Takim kimś ma być Lazarević, chociaż jego obecna forma pozostaje sporą zagadką, bo Słoweniec od pół roku nie grał w piłkę. Niemniej jednak w Białymstoku uznano, że szybko jest w stanie nadrobić zaległości i być wzmocnieniem dla drużyny trenera Ireneusza Mamrota już w rundzie wiosennej obecnego sezonu.

 
 
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz