Aktualności
 
Nowy cel transferowy Legii!
 
17. stycznia 2018, 10:11
źródło: przegladsportowy.pl/Twitter
 
Legii Warszawa prawdopodobnie nie uda się pozyskać Yacouby Sylli, którym mistrz Polski jest zainteresowany, ale przy Łazienkowskiej mają już kolejnego kandydata na defensywnego pomocnika. Tym razem chodzi o Kevina Bru z Ipswich Town.

Kliknij na zdjęcie, aby je skomentować

Reprezentant Mauritiusu występuje w Ipswich od prawie czterech lata. Przez większość swojego pobytu w ekipie "Traktorzystów" był podstawowym zawodnikiem zespołu z zaplecza Premier League. W tym sezonie jednak to się zmieniło. Bru stracił miejsce w podstawowym składzie i obecnie pojawia się na boisku bardzo rzadko. W obecnych rozgrywkach The Championship, zanotował ledwie osiem występów.

To sprawia, że 29-latek coraz poważniej rozważa opuszczenie Ipswich. Zainteresowana pozyskaniem Bru, ma być warszawska Legia. Potwierdza to menedżer defensywnego pomocnika. - Są jakieś rozmowy, ale mamy też inne opcje, choćby z ligi francuskiej – mówi w rozmowie z "Przeglądem Sportowym" Arthur Poupel, który jest agentem reprezentanta Mauritiusu. Co więcej, przedstawiciel piłkarza twierdzi, że jego klienta można pozyskać za darmo już w trakcie zimowego okienka transferowego.

Bru rozpoczynał karierę we francuskim Rennes. Później występował m.in. w Clermont, Dijon, Chatearoux, Boulogne, Istres i bułgarskiego Lewskiego Sofia, z którego trafił do Ipswich. W reprezentacji Mauritiusu rozegrał do tej pory 12 meczów. Jego kontrakt z Ipswich wygasa latem tego roku.

 
 
Słowa kluczowe: bru | legia | ipswich | sylla | jozak
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz