Aktualności
 
Jędrzejczyk na dłużej w Krasnodarze
 
2. grudnia 2014, 16:48
źródło: fckrasnodar.ru
 
Reprezentant Polski Artur Jędrzejczyk przedłużył umowę z FK Krasnodar o kolejne trzy lata. Rosyjski klub zdecydował się na taki krok, mimo że były obrońca Legii Warszawa niedawno doznał kontuzji i będzie niezdolny do gry przez co najmniej pół roku.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentować"Stary" kontrakt Polaka z rosyjskim klubem wygasał w czerwcu 2015 roku. Ale działacze z Krasnodaru są na tyle zadowoleni z Jędrzejczyka, że postanowili już teraz zaproponować mu nową umowę. Na jej mocy reprezentant Polski będzie zawodnikiem rosyjskiego klubu przynajmniej do połowy 2018 roku. "Jędza" trafił do Krasnodaru w Legii Warszawa i jak do tej pory, rozegrał w jego barwach 55 meczów.

Przypomnijmy, że kilka dni temu Polak doznał jednak kontuzji zerwania więzadeł krzyżowych w kolanie i czeka go przynajmniej półroczny rozbrat z piłką. Do urazu doszło podczas meczu Ligi Europy, w którym zespół z Krasnodaru zmierzył się z francuskim Lille. Jędrzejczyk przebywa aktualnie w Monachium, gdzie ma przejść operację. Potem czeka go długa rehabilitacja. Nie wiadomo jeszcze, czy będzie ją przechodził w Krasnodarze czy też w Warszawie.
 
 
Słowa kluczowe: jedrzejczyk | krasnodar | nawalka | polska
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz