Aktualności
 
Kolejny "stranieri" w Legii?!
 
8. sierpnia 2018, 23:18
 
Wygląda na to, że Legia Warszawa jeszcze w letnim okienku transferowym pozyska nowego prawego obrońcę. Według katalońskich mediów, blisko transferu do ekipy mistrza Polski jest reprezentant Albanii Ivan Balliu.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćO tym, że wychowanek Barcelony może latem trafić do Legii, mówiło się już w maju. Co więcej, zawodnik francuskiego FC Metz był nawet w Warszawie. Jego obecnością pochwalił się pomocnik stołecznego zespołu - Portugalczyk Cafu. Legionista zamieścił na Instagramie zdjęcie, na którym jest razem ze swoim przyjacielem Ivanem Balliu.

Temat jego transferu do Legii na jakiś czas nieco przycichł, ale teraz znowu wraca ze zdwojoną siłą. Według informacji katalońskiego "Sportu", Albańczyk jest o krok od przejścia do warszawskiego zespołu. Tyle, że szyki mistrzowi Polski próbuje jeszcze pokrzyżować Malaga, która podobno jest bardzo zdeterminowana do tego, żeby namówić Balliu na transfer do siebie.

Jeżeli reprezentant Albanii trafi rzeczywiście na Łazienkowską, będzie to oznaczało, że Legia rezygnuje na dobre z usług Artura Jędrzejczyka. Reprezentant Polski, który w tej chwili jest odsunięty od składu ekipy mistrza Polski, będzie musiał znaleźć sobie nowy klub, jeśli będzie chciał występować jesienią na boisku.

Ostatni sezon nie był najlepszy dla urodzonego w Hiszpanii reprezentanta Albanii. Wychowanek akademii Barcelony zmagał się z problemami zdrowotnymi, co przeszkadzało mu w ustabilizowaniu formy. Balliu ma co prawda ważny kontrakt z FC Metz do końca czerwca 2019 roku, ale francuski klub nie będzie robił mu większych przeszkód z odejściem.
 
 
Słowa kluczowe: balliu | legia | metz | cafu | jedrzejczyk
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz