Aktualności
 
Legia szuka też w ekstraklasie!
 
10. sierpnia 2018, 05:26
 
Legia prowadzi zaawansowane negocjacje z Ivanem Balliu, ale nie jest on jedynym prawym obrońcą, który może wkrótce zostać zawodnikiem mistrza Polski. Jak donosi legia.net, warszawski klub wziął na celownik także Pawła Stolarskiego z Lechii Gdańsk.

Kliknij na zdjęcie, aby je skomentować

Legia już rozmawiała z działaczami Lechii w kwestii transferu 22-letniego obrońcy, który do gdańskiego klubu trafił w 2014 roku z Wisły Kraków. Na razie jednak strony nie doszły jeszcze do porozumienia w sprawie warunków ewentualnej przeprowadzki młodego zawodnika do stolicy. Ale negocjacje trwają i być może wkrótce dojdzie do zbliżenia stanowisk obu klubów.

Stolarski nie pierwszy raz znajduje się na celowniku Legii. Trzy lata temu, kiedy już wiadomo było, że opuści Wisłę, warszawski klub także był zainteresowany jego zatrudnieniem. Ostatecznie jednak bardziej zdeterminowana do pozyskania prawego obrońcy okazała się Lechia i "Stolar" trafił do Trójmiasta.

Teraz jednak klub z Łazienkowskiej na gwałt potrzebuje nowego prawego obrońcy. Sytuacja Artura Jędrzejczyka jest doskonale znana, sztab szkoleniowy warszawskiego zespołu nie może z niego korzystać. Z prawej strony bloku defensywnego ustawiani są Mateusz Wieteska lub Marko Vesović, ale obaj grają tam z konieczności i lepiej czują się na zupełnie innych pozycjach na boisku. Stąd starania o to, żeby jak najszybciej ściągnąć nowego piłkarza, który mógłby wzmocnić prawą stronę defensywy warszawskiego zespołu.

 
 
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz