Aktualności
 
Legia ma na oku konkurenta dla Hlouska
 
28. maja 2018, 13:29
 

Jednym z priorytetów transferowych Legii ma być pozyskanie nowego, lewego obrońcy, który mógłby konkurować o miejsce w podstawowym składzie z Adamem Hlouskiem. Działacze mistrza Polski są zainteresowani Anthony Jungiem z RB Lipsk.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćLegia miała już wstępnie kontaktowa się z przedstawicielami 26-letniego piłkarza. Jako pierwszy o zainteresowaniu legionistów urodzony w Hiszpanii zawodnikiem poinformował użytkownik Twittera Janekx89 . Dla Legii rozwiązanie problemów po lewej stronie bloku defensywnego, jest jedną z najbardziej pilnych spraw. W tej chwili Legia dysponuje w zasadzie jednym nominalnym lewym obrońcą.

Kłopoty pojawiają się, kiedy Hlousek ma problemy zdrowotne, albo jest w słabszej formie. Wtedy z konieczności musi zastępować go Artur Jędrzejczyk lub Łukasz Broź. Ale wiadomo, że obaj lepiej spisują się po drugiej stronie boiska. Dlatego Legii zależy na pozyskaniu jeszcze jednego, typowego lewego obrońcy. Jednym z kandydatów jest Jung, który ma raczej niewielkie szanse na przebicie się w RB Lipsk.

W poprzednim sezonie, Jung był wypożyczony do Broendby Kopenhaga. W Danii zagrał 29 meczów, w których zdobył jedną bramkę i zaliczył sześć asyst. Jego kontrakt z niemieckim klubem jest ważny jeszcze przez rok, więc w przypadku Legii, także najprawdopodobniej w grę wchodziłoby wypożyczenie.

 
 
Słowa kluczowe: jung | legia | lipsk | broendby | hlousek | jedrzejczyk | broz
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz