Aktualności
 
Reprezentant Słowenii w Koronie!
 
28. lipca 2017, 11:25
źródło: własne
 
Korona podpisała kontrakt z kolejnym obcokrajowcem. Tym razem chodzi o ofensywnego pomocnika Gorana Cvijanovicia. Czterokrotny reprezentant Słowenii może być do dyspozycji trenera Gino Lettieriego już w poniedziałkowym starciu z Cracovią.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćMożliwość zatrudnienia nowego piłkarza sygnalizował już w czwartek prezes kieleckiego klubu Krzysztof Zając. - Obiecuję, że jeśli wyjdzie nam coś pozytywnego, to być może zaprezentujemy to już w meczu z Cracovią. Nam chodzi o jakość, nie ilość. Potrzebujemy takich piłkarzy jak Alomerović czy Kovacević – mówił na konferencji prasowej. Szefowi Korony chodziło właśnie o Cvijanovicia, który od czwartku trenuje z drużyną prowadzoną przez trenera Lettieriego.

30-letni Słoweniec ostatnio występował w rodzimym NK Celje. W przeszłości reprezentował barwy m.in. Maribora Tetanic i HNK Rijeka. W swoim kraju jest bardzo utytułowanym zawodnikiem. Na swoim koncie zgromadził cztery tytuły mistrza Słowenii i dwa puchary. Jak do tej pory, cztery razy wystąpił także w reprezentacji narodowej. Cvijanović jest jedenastym nowym zawodnikiem, który dołączył do Korony latem.
 
 
Słowa kluczowe: cvijanovic | korona | kielce | celje | zajac | lettieri
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz