Aktualności
 
Hit transferowy Cracovii?!
 
28. lipca 2017, 10:53
źródło: przegladsportowy.pl
 
Cracovia pracuje nad ściągnięciem do siebie Patryka Lipskiego. Były pomocnik Ruchu Chorzów od ponad dwóch miesięcy pozostaje bez klubu. "Lipa" nie spieszy się jednak z przyjęciem oferty "Pasów", bo ciągle ma nadzieję na kontrakt w zagraniczny klubie.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćLipski pod koniec poprzedniego sezonu w burzliwych okolicznościach rozstał się z Ruchem Chorzów. Wydawało się, że szybko zwiąże się z nowym klubem ale tak się nie stało. W międzyczasie 22-latek zagrał na młodzieżowych mistrzostwach Europy, które były rozgrywane w naszym kraju. Strzelił nawet gola w pierwszym meczu ze Słowacją, ale później widać było po nim, że miał przerwę w grze.

Piłkarza chce mieć u siebie trener Cracovii Michał Probierz. Działacze "Pasów" usilnie namawiają Lipskiego do tego, żeby przyjął propozycję spod Wawelu i podpisał kontrakt. Lipski jednak nie spieszy się z ostateczną odpowiedzią, bo wciąż liczy na to, że lada chwila dostanie ciekawą ofertę z zagranicznego klubu. Byłym zawodnikiem "Niebieskich" interesują się m.in. kluby z Portugalii ale na razie brakuje konkretów. Niewykluczone więc, że Lipski będzie zmuszony wybrać opcję rezerwową i podpisać kontrakt z Cracovią. Na taki scenariusz ciągle liczą przy Kałuży...
 
 
Słowa kluczowe: lipski | cracovia | ruch | chorzow | probierz
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz