Aktualności
 
Jest kolejny powrót do ekstraklasy!
 
24. czerwca 2017, 12:02
źródło: własne
 
Działacze Śląska nie zwalniają tempa na rynku transferowym. Warunki umowy z wrocławskim zespołem uzgodnił Igors Tarasovs. Łotewski obrońca, który ma za sobą już grę w naszej ekstraklasie w barwach Jagiellonii, ostatnio był zawodnikiem Giresunsporu.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćTarasovs jest już dogadany z wrocławskim klubem. Podpisał kontrakt na najbliższe dwa lata, z opcją przedłużenia o kolejny rok. Teraz tylko pozostały do załatwienia formalności związane z potwierdzeniem transferu przez Giresunspor. 28-letni środkowy obrońca w Turcji jednak mógł być zadowolony tylko z początkowego okresu swojego pobytu, tuż po transferze z Jagiellonii.

Do tureckiego drugoligowca trafił latem zeszłego roku. W rundzie jesiennej grał regularnie, ale wiosną wszystko się odmieniło i Łotysz praktycznie w ogóle nie mógł liczyć na występy. Ogólnie w zeszłym sezonie zaliczył w barwach Giresunsporu 15 meczów, w których zdobył dwie bramki i zaliczył jedną asystę. Teoretycznie jego kontrakt z tureckim klubem powinien obowiązywać jeszcze przez rok, ale obie strony doszły do porozumienia w kwestii jego wcześniejszego rozwiązania.

Tarasovs jest już siódmym nowym zawodnikiem, zatrudniony w ostatnich dniach przez Śląsk. Wcześniej kontrakty z wrocławskim klubem podpisali Jakub Kosecki, Jakub Słowik, Djorde Cotra, Oktawian Skrzecz, Michał Chrapek i Arkadiusz Piech.
 
 
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz