Aktualności
 
Z Pogoni do Skandynawii?
 
10. stycznia 2017, 19:06
autor: Adrian Zieliński
 

Na testy do FC Nordsjaelland wyjechał młody napastnik Pogoni Szczecin Marcin Listkowski. 18-latek przez tydzień będzie trenował z duńskim zespołem.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćListkowski przebywa w Danii od poniedziałku. Testy jeszcze nie oznaczają, że FC Nordsjaelland będzie się starał o jego transfer. Ale jeśli młody zawodnik zaprezentuje się z korzystnej strony, niewykluczone że Duńczycy będą go chcieli zatrzymać na dłużej. - Duńczycy zaprosili Marcina, który chciał spróbować swoich sił – komentuje dyrektor sportowy Pogoni Maciej Stolarczyk. – Testy trwają tydzień i w tej chwili nic więcej w tej kwestii się nie dzieje – dodaje.

Listkowski jesienią nie znajdował uznania w oczach trenera Kazimierza Moskala. Młody napastnik za jego kadenci zagrał w podstawowym składzie tylko raz – w ostatniej kolejce ubiegłego roku, przeciwko Termalice Bruk-Bet Nieciecza. Więcej okazji do zaprezentowania Listkowski miał u poprzedniego trenera "Portowców" Czesława Michniewicza. To właśnie obecny szkoleniowiec zespołu z Niecieczy wynalazł "Listka". W tym sezonie jednak, jego kariera mocno wyhamowała.

 
 
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz