Aktualności
 
Buksa podąży drogą Piątka?
 
16. grudnia 2019, 20:53
autor: Rafał Kępa
 
Dzisiaj gruchnęła wieść, że Adam Buksa może przenieść się do MLS i zostać piłkarzem New England Revolution. Jednak według niektórych mediów może podążyć ścieżką Krzysztofa Piątka i zostać "Gryfem".

Wszystko przez problemy Genoa FC ze skutecznością. Co prawda były podobno plany wypożyczenia wspomnianego Krzysztofa Piątka z AC Milan, ale "El Pistolero" szybko uciął spekulację. Jednak sława i sympatia jaką zdobył w Genui spowodowała, że działacze "Gryfów" chętniej spoglądają na wschód Europy.

 

Dlatego też w poszukiwaniu napastnika zawitali między innymi do Szczecina. Podobno są pod ogromnym wrażeniem gry Adama Buksy. Oczywiście nie wiadomo czy ostatecznie złożą ofertę, ale wydaje się, że kwota 4 milionów euro (podobno tyle proponuje klub z USA) nie byłaby problemem.

 

Tym mogą się za to okazać potencjalni rywale do miejsca w ataku. Inni zawodnicy, których chętnie powitano by w Genui to Michael Krmencik z Viktorii Pilzno i Robert Bozenikz Żyliny. Nie można także zapominać, że na celowniku "Gryfów" jest ciągle Matteo Politano, który nie sprawdza się na razie w Interze.

 

 
 
Słowa kluczowe: adambuksa | pogonszczecin | genoafc
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz