Aktualności
 
Sensacyjny transfer polskiego bramkarza?!
 
10. stycznia 2017, 01:02
autor: Adrian Zieliński
źródło: Corriere dello Sport
 

Wydawało się, że Radosławowi Janukiewiczowi trudno będzie wrócić nawet do gry w naszej ekstraklasie, nie mówiąc już o poważnej lidze zagranicznej. Tymczasem włoskie media donoszą , że 32-letni golkiper może zimą trafić do... Palermo.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćJanukiewicz ma za sobą fatalny rok. Jego notowania w tym czasie spadły na łeb, na szyję. Najpierw został niemalże z dnia na dzień uznany za niepotrzebnego w Pogoni Szczecin. Ówczesny trener "Portowców" Czesław Michniewicz zdecydował o tym, że nie będzie stawiał na doświadczonego bramkarza.

W efekcie rundę wiosenną poprzedniego sezonu, Janukiewicz spędził na wypożyczeniu w Górniku Zabrze. Początkowo wydawało się, że ma szansę być podstawowym bramkarzem zabrzan na dłużej. Ostatecznie jednak przegrał rywalizację z Grzegorzem Kasprzikiem i latem musiał wracać do Szczecina.

Tyle, że w Pogoni nikt na niego nie czekał z otwartymi ramionami. Wręcz przeciwnie, doświadczony golkiper od razu wylądował w rezerwach, w których spędził całą jesień. W dodatku mógł tam tylko trenować, o występach nie było mowy. Biorąc to wszystko pod uwagę, doniesienia o zainteresowaniu ze strony Palermo, brzmią dość sensacyjnie...

 
 
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz