Aktualności
 
Kibice opłacą króla
 
5. stycznia 2020, 21:16
autor: Rafał Kępa
 

Raptem wczoraj pisaliśmy o problemie Górnika Zabrze z kontraktem Igora Angulo. Król strzelców żąda więcej niż może mu zaproponować klub. Okazuje się, że problem mogą rozwiązać kibice.
Po sezonie kończy się kontrakt hiszpańskiego napastnika, który nie tylko chce gwarantowanej dwuletniej umowy, to jeszcze chciałby żeby znalazła się w niej kwota wyższa niż obecnie. Rozbieżność między stanowiskiem jego a klubu jest tak duża, że mówi się nawet o możliwości odejścia Angulo z Zabrza.

Braki w "skarbonce" Górnika postanowiło zapełnić stowarzyszenie Socios Górnik. - Stowarzyszenie Socios Górnik daje 100 tys. złotych na kontrakt dla Igora Angulo oraz zaprasza do wsparcia akcji wszystkich kibiców Górnika! Wszyscy wiemy ile zawdzięczamy Igorowi. (…) Chcielibyśmy wesprzeć klub kwotą co najmniej 100 tysięcy złotych w skali całego roku 2020. Te pieniądze w naszym zamyśle mają być spożytkowane przez klub na podwyżkę właśnie dla Igora Angulo.  (…) Wymieniona kwota może być nawet dwu/trzykrotnie większa! Możemy wspomóc finansowanie kontraktu Igora przez dodatkowy rok.  – czytamy w oświadczeniu stowarzyszenia.

Ta oryginalna akcja dowodzi jak kibice związani są z klubem. Biorąc pod uwagę ich wcześniejsze akcje i solidarność z klubowymi barwami, możemy być pewni, że akcja zatrzymania Hiszpana zakończy się powodzeniem. Jednocześnie pamiętamy o sponsorze, który chce sfinansować wypożyczenie Rafała Kurzawy. Przyszłość Górnika zapowiada się interesująco.

 
 
Słowa kluczowe: igorangulo | rafalkurzawa | gornikzabrze
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
Przeczytaj również zamknij okno