Aktualności
 
Górnik bez króla ale z reprezentantem
 
4. stycznia 2020, 17:43
autor: Rafał Kępa
 
Wielkimi krokami zbliża się początek przygotowań piłkarzy PKO Ekstraklasy do wiosny. Wygląda na to, że tych w Górniku czeka mała rewolucja.

Najciekawsza wydaje się sytuacja króla strzelców, Igora Angulo, którego kontrakt kończy się w czerwcu. Teoretycznie strony negocjują nową umowę, ale jak donoszą źródła zbliżone do klubu, to stanowiska stron są bardzo daleko od siebie. Piłkarz liczy na dwuletnią umowę ze znaczną podwyżką. W klubie uważają, że dla 36-latka (tyle za moment skończy Hiszpan) bardziej adekwatna będzie roczna umowa z opcją przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.

Oczywiście to oznacza, że Angulo w czerwcu mógłby odejść za darmo, a podobno taką sytuację chcą wykorzystać rywale z ligi, którzy chcieliby go wykupić z Zabrza. Kibice czekają na pozytywne wieści, a na Roosvelta czekają na sygnał od Lukasa Podolskiego, który mimo wcześniejszych deklaracji na razie do Górnika się nie wybiera.

Zdecydowanie lepszą wiadomością dla kibiców może być fakt, że ponownie Górnik rozważa wypożyczenie Rafała Kurzawy. Były (jak na razie) reprezentant Polski nie ma szans na grę w Amiens, a w Zabrzu miałby pewne miejsce w "jedenastce". Tutaj problemem nie byłyby też pieniądze, bo koszty wypożyczenia i kontraktu chce wziąć na siebie sponsor klubu.

 
 
Słowa kluczowe: igorangulo | rafalkurzawa | gornikzabrze
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz