Aktualności
 
Legia kusi następcę "Beresia"!
 
9. stycznia 2017, 23:53
autor: Adrian Zieliński
źródło: własne
 

Legia Warszawa jest zainteresowana sprowadzeniem prawego obrońcy Śląska Wrocław Kamila Dankowskiego. 20-latek ma ważny kontrakt z obecnym klubem tylko do końca sezonu. Działacze Śląska ha go przedłużyć, ale na razie nie ma porozumienia.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćTo ważne o tyle, że z formalnego punktu widzenia, od 1 stycznia Dankowski może negocjować także z innymi klubami, bez konieczności pytania o zgodę we Wrocławiu. Legia mogłaby go mieć od początku przyszłego sezonu za darmo, bez konieczności negocjowania ze Śląskiem kwoty odstępnego.

Dankowski miałby trafić do Legii w miejsce sprzedanego do Sampdorii Genua Bartosza Bereszyńskiego. Legia co prawda sprowadziła Artura Jędrzejczyka, ale nie wiadomo, czy po zakończeniu sezonu, warszawskiego zespołu nie opuści kolejny prawy obrońca Łukasz Broź. Wtedy Dankowski byłby jak znalazł jako dubler i konkurent do miejsca w składzie dla "Jędzy".

Pytanie tylko, czy przejście w najbliższym czasie do Legii to dobry ruch dla samego piłkarza Śląska. Nie ma pewności, że 20-latek jest już gotowy do tego, żeby zrobić następny krok w swojej karierze. Tym bardziej, że we wrocławskiej drużynie ma pewne miejsce w podstawowym składzie. A w zespole mistrza Polski mogłoby być o to, przynajmniej na początku, dużo trudniej...

 
 
Słowa kluczowe: dankowski | legia | slask | wroclaw | bereszynski | jedrzejczyk | broz
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (1) dodaj komentarz
 
 
Komentarze
 
Na razie to za słaby dla Legii.
 
 
or dodał(a), w środę 11. stycznia 2017 o godzinie 15:15