Aktualności
 
Górnik ruszył po wzmocnienia!
 
15. marca 2016, 14:01
 
Choć zimowe okienko transferowe jest już zamknięte, to Górnik Zabrze jest blisko zakontraktowania kolejnego piłkarza. Ovidiu Herea może związać się ze śląskim klubem, bo jest wolnym zawodnikiem. Na razie piłkarz przechodzi testy medyczne.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćSytuacja zabrzan jest nie do pozazdroszczenia. Zespół z Roosevelta fatalnie rozpoczął rundę wiosenną. W efekcie za kiepskie wyniki głową zapłacił Leszek Ojrzyński. Na ławce trenerskiej zastąpił go Jan Żurek. Początkowo wydawało się, że to tylko opcja tymczasowa, jednak szefowie klubu doszli do wniosku, że 59-letni szkoleniowiec otrzyma więcej czasu i to jemu powierzono misję ratowania zespołu przed spadkiem z ekstraklasy.

Jest szansa, że w najbliższym czasie do ekipy prowadzonej przez Żurka dołączy nowy piłkarz. Na testach medycznych w Zabrzu zameldował się Ovidiu Herea. Rumun ostatnio grał w barwach greckiej Skody Xanti. Wcześniej grał m.in. w takich klubach jak: FC Sion, Rapid Bukareszt i National Bukareszt.

31-letni pomocnik aktualnie jest wolnym zawodnikiem i zgodnie z przepisami może dołączyć do Górnika mimo zamkniętego już okna transferowego
 
 
Słowa kluczowe: herea | gornik | zabrze | zurek | ojrzynski
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz