Aktualności
 
Górnik pozbywa się zbędnego "balastu"
 
22. grudnia 2015, 17:35
źródło: katowickisport.pl
 

Dobiega końca przygoda Dzikamaia Gwaze z Górnikiem Zabrze. 26-letni piłkarz z Zimbabwe nie jest ulubieńcem trenera Leszka Ojrzyńskiego i prawdopodobnie w styczniu pożegna się z ze śląskim zespołem.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćOdkąd trenerem Górnika jest Ojrzyński Gwaze nie ma łatwego życia. Zagrał tylko w jednym meczu, kiedy Górnik podejmował Zagłębie Lubin. Otrzymał szansę w podstawowym składzie, ale już po 36 minutach otrzymał od szkoleniowca zabrzańskiego zespołu "wędkę" i opuścił boisko. Od tamtej pory nie pojawił się już na placu gry.

Grywał tylko w rezerwach, gdzie jednak również nie zachwycał. Wobec tego, Ojrzyński nie widzi Gwaze w swoim zespole na wiosnę. Piłkarz ma dostać wolną rękę w poszukiwaniu nowego klubu. Jeśli znajdzie chętnego na swoje usługi górnik nie będzie mu robił żadnych przeszkód w zmianie pracodawcy.

Gwaze trafił do Zabrza zimą 2014 roku z LZS-u Piotrówka. Wszystko wskazuje na to że nie będzie jedynym zawodnikiem, z którym bez żalu pożegnają się zimą w Górniku. W kolejce czekają następni gracze, z których trener Ojrzyński nie zamierza korzystać wiosną...

 
 
Słowa kluczowe: gwaze | gornik | zabrze | ojrzynski | piotrowka
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz