Aktualności
 
Napastnik Górnika przejdzie do... Górnika
 
15. maja 2015, 17:05
źródło: własne/gornikzabrze.pl
 
To już koniec przygody Wojciecha Łuczaka w Górniku Zabrze. Rosły napastnik właśnie rozwiązał za porozumieniem stron swój kontrakt ze śląskim klubem. Od nowego sezonu ma występować także w Górniku, tyle że tym z Łęcznej.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćŁuczak miał zastąpić w drużynie z Zabrza Mateusza Zacharę, który przeniósł się do Chin. To jednak się nie udało, Łuczak nie strzelał goli i w końcu na boisku pojawiał się coraz rzadziej. Aż w końcu obie strony uznały, że nie ma sensu dłużej przeciągać współpracy. Kontrakt 26-letniego napastnika z Górnikiem został rozwiązany za porozumieniem stron.

- Rozstałem się z Górnikiem w absolutnej zgodzie. Powodem mojego odejścia w żadnym wypadku nie były kwestie finansowe. Najważniejszy dla mnie jest rozwój sportowy, w innym klubie będą mógł podjąć nowe wyzwania. W Górniku zawsze zostawiałem serce na boisku, nigdy się nie oszczędzałem. Naprawdę poznałem tutaj wielu wspaniałych ludzi i przyjaciół. To jest dla mnie bezcenne...Życzę Górnikowi sukcesów w tym i kolejnych sezonach – stwierdził na odchodne były już piłkarz zabrzańskiego klubu

Wiele wskazuje na to, że Łuczak długo nie będzie szukał nowego klubu. Od dłuższego czasu interesował się nim Górnik Łęczna, z którego trzy lata temu trafił do Zabrza. Prawdopodobnie to właśnie w barwach beniaminka ekstraklasy będziemy mogli oglądać Łuczaka w kolejnym sezonie.
 
 
Słowa kluczowe: luczak | gornik | zabrze | leczna | warzycha | dankowski | zachara
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz