Aktualności
 
Kolejny ważny piłkarz opuści "Jagę"?!
 
21. czerwca 2017, 18:51
źródło: przegladsportowy.pl
 
Jagiellonia straciła już trenera Michała Probierza, lidera zespołu Konstantina Vassiljeva, a kolejnym piłkarzem, który może ją wkrótce opuścić jest Przemysław Frankowski. Reprezentant naszej młodzieżówki znalazł się w sferze zainteresowania Chievo Werona.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćSkauci włoskiego klubu z uwagą obserwują EURO U-21 w naszym kraju w poszukiwaniu ciekawych graczy, którzy mogliby okazać się wzmocnieniem dla Chievo. W oko wpadł im Frankowski, który może na razie nie zachwyca podczas turnieju, ale potwierdza walory, z których znany jest z występów w polskiej ekstraklasie. Szybkość, przebojowość, niezły drybling to cechy, których poszukuje się u skrzydłowych.

Frankowski w poprzednim sezonie był ważnym ogniwem Jagiellonii i miał spory wkład w zdobycie przez klub z Białegostoku wicemistrzostwa Polski. W barwach zespołu z Podlasia zagrał w 36 meczach, strzelił osiem goli i zaliczył pięć asyst. Chievo nie jest pierwszym zagranicznym klubem, który w ostatnim czasie interesuje się skrzydłowym młodzieżowej reprezentacji Polski. Zimą nad staraniami o jego transfer zastanawiali się działacze greckiego PAOK-u Saloniki.
 
 
Słowa kluczowe: frankowski | jagiellonia | chievo | paok | saloniki | probierz
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz