Aktualności
 
Górkiewicz i Jarosz zostają w Podbeskidziu
 
20. czerwca 2010, 13:11
autor: Marek Jakubowski
źródło: sportslaski.pl
 
Obrońca Tomasz Górkiewicz oraz pomocnik Rafał Jarosz nadal będą występować w Podbeskidziu Bielsko-Biała. Bliski przedłużenia umowy jest również Dariusz Kołodziej.

Tomasz Górkiewicz przedłużył umowę o dwa lata. 25-letni piłkarz przez większą część swojej kariery związany był z bielskim zespołem. Grał również m.in. w BBTS Bielsko-Biała, MRKS Czechowice-Dziedzice. W minionym sezonie wystąpił w dziewięciu meczach pierwszej ligi, w których strzelił dwa gole.

Rafał Jarosz do Podbeskidzia trafił z Koszarawy Żywiec. Wcześniej występował w zespołach ekstraklasowych tj. Górniku Zabrze, Ruchu Radzionków oraz Odrze Wodzisław Śląski. Łącznie w najwyższej klasie rozgrywkowej rozegrał 157 spotkań i zdobył 26 bramek.

Niemal pewne jest, że w zespole pozostanie Dariusz Kołodziej. - Jesteśmy z nim dogadani. Firma Powermed raczej też zaakceptuje warunki, ale umowa nie jest jeszcze podpisana - informuje rzecznik prasowy Jarosław Zięba.

Kontrakty kończą się m.in. Sylwestrowi Patejukowi i Michałowi Osińskiemu. - Piłkarze dostali nasze oferty i myślę, że je zaakceptują. Na razie jednak nic nie podpisujemy, gdyż zarówno zawodnicy, jak i prezes przebywają na urlopach. Wszystko powinno zostać dograne w pierwszych dniach przygotowań - mówi rzecznik.
 
 
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz