Aktualności
 
Bayern nie wypuszcza tak łatwo
 
21. kwietnia 2020, 06:47
autor: Rafał Kępa
 
Nazwa Bayern Monachium przewija się w wielu plotkach transferowych. Bawarczycy są gotowi, by sprowadzić kilka gwiazd, ale ich priorytetem jest zatrzymanie tych, które już mają. Wśród tych drugich jest pewien Kanadyjczyk.

Kiedy reprezentant Kanady debiutował w Bayernie Monachium to wyglądało to niemal jak zabieg marketingowy. Jeszcze bardziej szokowała kwota, bo półtorej roku temu włodarze klubu z Monachium zapłaciły za 18-latka aż 10 milionów euro. Jednak dziś wiadomo już, że doskonale wiedzieli co robią.

Alphonso Davies ma za sobą 21 spotkań w Bundeslidze i 4 w Lidze Mistrzów w tym sezonie i jest wyceniany na 45 milionów euro (a ta wycena spadła przez koronawirusa). Dlatego na Allianz Arena nikt nie wahał się przy podpisaniu z nim nowej umowy, która będzie obowiązywała do 2025 roku.

- Jestem szczęśliwy. Bayern to jeden z najlepszych klubów na świecie, a dla mnie gra tutaj to spełnienie marzeń. Od pierwszego dnia pobytu tutaj byłem szczęśliwy. Chce wygrać z Bayernem wszystko co możliwe. Mentalność zwycięzców jest w DNA Bayernu – mówił nastolatek po prafowaniu nowej umowy.

 
 
Słowa kluczowe: alphonsodavies | bayernmonachium
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
Przeczytaj również zamknij okno