Aktualności
 
Alaba zapracował na przyszłość
 
27. maja 2020, 06:58
autor: Rafał Kępa
 
Po takim meczu jak dzisiejszy z Borussią Dortmund, David Alaba, nie musi się obawiać o swoją piłkarską przyszłość. Zwłaszcza, że wygląda na to, iż jest bliżej niż się niedawno wydawało.
http://zdjecia.transfering.pl/news/10240_n.jpg

Jeszcze niedawno można było przekonać się, że Austriak odejdzie z Bayenu. Po pierwsze nie odpowiadała mu podobno atmosfera. Po drugie miał, według siebie, zbyt niski kontrakt, którego klub nie planował przedłużać. Po trzecie stracił swoje ulubione miejsce na boisku, po tym jak doznał drobnego urazu. Było nawet sporo doniesień o zainteresowaniu jego osoba, a podobno kontakty z Interem Mediolan były bardziej niż przelotne.

Jednak na wiosnę sytuacja w Bayernie się bardzo zmienia. Po pierwsze niemal każdy piłkarz mówi o poprawie nastrojów w drużynie. Po drugie nowa pozycja na środku obrony chyba zaczyna odpowiadać Alabie, bo z BVB zagrał jak profesor. Po trzecie, i najważniejsze, podobno dostał propozycję nowego wyższego kontraktu. Wygląda więc na to, że kolejny filar Bawarczyków po Muellerze i Neuerze przedłuży swój pobyt w Bayernie.

 
 
Słowa kluczowe: davidalaba | bayernmonachium |
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
Przeczytaj również zamknij okno