Aktualności
 
Czystka w Bayernie
 
8. maja 2020, 13:26
autor: Rafał Kępa
 
Ostateczna decyzja dotycząca szkoleniowca Bayernu Monachium, pociągnęła także inne decyzje w monachijskim klubie. Lokalne media donoszą o obszernej liście zawodników, którzy opuszczą bawarski klub tego lata.

Wiele wskazuje na to, że żaden z zawodników wypożyczonych do tej pory do Bayernu nie zostanie wykupiony definitywnie. Decyzja co do Philippe Coutinho (wykup z Barcelony za 120 milionów euro) została już podjęta, ta dotycząca Ivana Perisicia (20 milionów dla Interu) jest jeszcze w fazie negocjacji. Także wracający z wypożyczenia z Realu Madryt  Alvar Odriozola nie pozostanie raczej w Monachium.

Jednak to nie jedyne "pewne odejścia" z klubu. Bardzo blisko zmiany jest bowiem kwartet Javi Martinez, Corentin Tolisso, Sven Ulreich, Jerome Boateng. Kibice z kolei niecierpliwie czekają na informacje dotyczące jeszcze czterech zawodników, którzy odgrywali ważną rolę w zespole. Według doniesień nad zmianą otoczenia zastanawiają się bowiem Manuel Neuer, David Alaba, Kingsley Coman oraz Lucas Hernandez.

 
 
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
Przeczytaj również zamknij okno