Aktualności
 
Jerome już szczęśliwy
 
24. maja 2020, 14:48
autor: Rafał Kępa
 
Przez ostatnie miesiące sporo mówiło się o końcu przygody Jerome Boatenga z Bayernem Monachium. Głównym powodem miało być znużenie i atmosfera w drużynie. Coś się jednak zmieniło.
http://zdjecia.transfering.pl/news/10183_n.jpg

 

Zmienił się trener. Hansi Flick tchnął nowego ducha w drużynę. W nagrodę otrzymał kontrakt stałego trenera. Tchnął też pasję w Boatenga, a za to usłyszał piękne słowa. – Przed Hansim Flickiem, myślałem o swojej przyszłości. Teraz czuję się tu dobrze i potrafię wyobrazić sobie, że tu zostaję. Skupiam się totalnie na Bayernie i tym sezonie – stwierdził obrońca Bayernu.

- Potrzebuje zaufania u trenera i całego zespołu szkoleniowego. Mam go z powrotem. Już wcześniej ciężko trenowałem, ale nie dane mi było grać i nie mogłem wejść w swój rytm gry. To trudne dla każdego gracza – dodał.

Taka deklaracja może złamać serca działaczy chociażby Chelsea i Arsenalu. To z tymi klubami był najczęściej łączony Boateng. Teraz jednak jego przyszłość. Podobnie jak Manuela Neura czy Thomasa Mullera, którzy w ubiegłym tygodniu podpisali nową umowę z Bayernem.

 

 
 
Słowa kluczowe: jeromeboateng | bayernmonachium
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
Przeczytaj również zamknij okno