Aktualności
 
Lech trzyma swoich
 
27. lutego 2020, 21:18
autor: Rafał Kępa
 
W Lechu Poznań powoli kończy się wymiana mistrzowskiego składu. Nie dość, że brak tych, którzy pamiętają największe sukcesy "Kolejorza", to jeszcze Lech może pochwalić się najmłodszą kadrą w lidze. W Poznaniu to chyba wszystkim odpowiada.

Świadczą o tym ruchy władz Lecha, bo właśnie nowe kontrakty (mimo ciągle obowiązujących) podpisało trzech wychowanków "Kolejorza". Klub pokazał w ten sposób, że nie tylko stawia na młodzież, ale patrzy także na przyszłość, a nie tylko dzień dzisiejszy. Najlepszym dowodem nowa umowa Roberta Gumnego, który aktualnie leczy kontuzję. Jednak w Poznaniu ciągle darzą zaufaniem 22-latka i wierzą w jego powrót do wysokiej dyspozycji.

Poza nim kontrakty podpisała "złota młodzież" Lecha. Tymoteusz Puchacz, którego kontrakt będzie obowiązywał do czerwca 2023 roku i Kamil Jóźwiak, którego kontrakt do końca sezonu 2021/22 ma zagwarantować ewentualne wyższe dochody ze sprzedaży. Spekuluje się, że władze Lecha szykują już nowe umowy dla kolejnych "młodziaków" Jakuba Kamińskiego i Pawła Tomczyka.

 
 
Słowa kluczowe: lechpoznan | robertgumny
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
Przeczytaj również zamknij okno