Aktualności
 
Legia zrobi rekord
 
27. lutego 2020, 06:01
autor: Rafał Kępa
 
Transferowe szaleństwo dotarło także do Polski. Jeżeli doniesienia się potwierdzą, to Legia Warszawa pobije transferowy rekord nie tylko swój, ale również ligowy.
Kiedy w 2016 roku Ariel Borysiuk opuszczał Lechię Gdańsk, Legia wyłożyła za niego 1,3 miliona euro. Parę lat wcześniej niewiele mniej zapłaciła za Ivice Vrdoljaka. Obu tych zawodników łączyło jednak to, że mieli wyrobioną markę i mimo że kwoty były wysokie, to nie były sensacją. Teraz rekord ma pobić zawodnik, który ma zaledwie 20 lat.

Bartosz Szlisz, bo o nim mowa, już dzisiaj ma przejść testy medyczne w klubie ze stolicy. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to Legia ma zamiar aktywować jego klauzulę odstępnego pomocnika Zagłebia Lubin, która wynosi około 1,5 miliona euro. Co ciekawe licznik spotkań w Ekstraklasie młodzieżowego reprezentanta Polski nie dobił jeszcze nawet do 50, ale w Warszawie nie mają wątpliwości.

Jeżeli uważacie, że Legia będzie dzięki temu transferowi mocniejsza, a co ważniejsze Zagłębie będzie słabsze, może warto to wykorzystać i zagrać TUTAJ

 
 
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz