Aktualności
 
Wielka oferta dla napastnika Lecha!
 
26. stycznia 2017, 19:10
autor: Adrian Zieliński
źródło: se.pl
 

Jak donosi se.pl, Lech Poznań jeszcze w zimowym okienku transferowym może stracić swojego czołowego napastnika Dawida Kownackiego. Pozyskaniem 20-letniego lechity zainteresowana jest Fiorentina, która oferuje za niego trzy miliony euro.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćTeoretycznie oferta jest dość korzystna, ale działacze Lecha chcieliby uzyskać z transferu młodego napastnika przynajmniej o milion euro więcej. Dodatkowo chcą zapewnić sobie spory procent z następnej transakcji z udziałem Kownackiego. Do zamknięcia okienka transferowego pozostało pięć dni i do tego czasu sytuacja musi się wyjaśnić. Klub z Florencji ma być zdecydowany na pozyskanie "Kownasia", więc niewykluczone, że strony dojdą do porozumienia.

Fiorentina zaoferowała korzystne warunki także samemu zawodnikowi. Kownacki miałby podpisać z Fiorentiną pięcioletni kontrakt. Z kolei z "Kolejorzem" wiąże go jeszcze półtoraroczna umowa. Podejmując decyzję, działacze poznańskiego klubu muszą pamiętać o tym, że to jedna z ostatnich okazji żeby porządnie na nim zarobić.

Może lepiej byłoby poczekać na młodzieżowe mistrzostwa Europy które za kilka miesięcy zostaną rozegrane w naszym kraju i dopiero po nich decydować się na sprzedaż "Kownasia. Ale gwarancji nie ma żadnych, ze ten turniej na tyle wypromuje napastnika Lecha ze będzie można na nim zarobić dużo więcej, niż to, co proponuje Fiorentina.

 
 
Słowa kluczowe: kownacki | lechpoznan | fiorentina
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (1) dodaj komentarz
 
 
Komentarze
 
Fiora da 3,5 bańki i Lech to łyknie... http://pilka---nozna.blogspot.com
 
 
Olek dodał(a), w czwartek 26. stycznia 2017 o godzinie 19:21
 
Przeczytaj również zamknij okno