Aktualności
 
Mistrzostwo to Legii kres
 
27. stycznia 2020, 06:21
autor: Rafał Kępa
 

Patrząc na dzisiejszą sytuację Legii Warszawa, trudno powiedzieć jakie są cele klubu. Z jednej strony do mistrzostwa Polski jeszcze daleko, ale z drugiej czy warto je zdobywać, jak w pucharach nie będzie kim grać.
Mimo przedłużających się formalności klub opuści z pewnością Jarosław Niezgoda, a teraz wiadomo już, że klub może zostać jeszcze bardziej osłabiony. Wszystko przez to, że na testy do tajemniczej drużyny wyleciał Radosław Majecki. Według nieoficjalnych doniesień wylądował w Księstwie Monaco, gdzie w miejscowym klubie ma być sprawdzony pod względem medycznym i umiejętności.

- Radosław Majecki wyleciał do Warszawy. Będzie w stolicy Polski też w piątek. Wtedy, kiedy wrócimy z Belek. Wówczas będziemy mieć pewnie wolny dzień, ale od pierwszego treningu po powrocie z obozu będzie do naszej dyspozycji. Czy jego wyjazd jest dla mnie zaskoczeniem? Nie, sprawa toczy się od dłuższego czasu. Wszystko jest pod kontrolą – tłumaczył sytuację Aleksandar Vuković.

Trudno się dziwić spokojowi szkoleniowca. W końcu on nie ma nic do powiedzenia. Jeżeli wierzyć plotkom, to Majecki może pobić rekord (6 mln) transferu z ekstraklasy. Do tego Legia zapewniła sobie jego usługi do końca sezonu, bo ma być od razu wypożyczony. Pytanie tylko co dalej. To kolejny młody zawodnik (i drugi w ciągu sezonu bramkarz), który opuszcza ekipę mistrza Polski. Jego pozycja jest kluczowa dla drużyny, a zgranie z kolegami niesamowicie ważne. Kim Legia później chce walczyć o Ligę Mistrzów?

 
 
Słowa kluczowe: radoslawmajecki | legiawarszawa | asmonaco
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (1) dodaj komentarz
 
 
Komentarze
 
Co to za idiota pisze te artykuły? To serio coś niezwykłego albo godnego krytyki że Legia sprzedaje piłkarza który jest od dawna nadzieją na zarobek? Spokojnie, ma w kadrze jeszcze kilku bramkarzy, poradzi sobie.
 
 
csv dodał(a), w poniedziałek 27. stycznia 2020 o godzinie 07:34
 
Przeczytaj również zamknij okno