Aktualności
 
Legia załata dziurę w budżecie?!
 
13. sierpnia 2018, 15:28
 

Legia Warszawa ma szansę odbić sobie ewentualne niepowodzenie w walce o fazę grupową Ligi Europy. Przynajmniej na polu finansowym. Mistrz Polski może zaroić krocie na transferze Sebastiana Szymańskiego, który interesuje się CSKA Moskwa.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćO zainteresowaniu ze strony rosyjskiego giganta, poinformował na Twitterze dziennikarz "Przeglądu Sportowego" Łukasz Olkowicz. CSKA już raz zdecydowało się na kosztowny transfer z Legii. Jakiś czas temu, klub ze stolicy Rosji wydał ponad cztery miliony euro na Dawida Janczyka. W Moskwie raczej jednak nie wspominają tej inwestycji zbyt dobrze. Polski napastnik kariery w CSKA nie zrobił. Delikatnie mówiąc. Teraz jednak jego śladem może podążyć Szymański.

Młody legionista jest w tej chwili najbardziej wartościowym "towarem" w warszawskiej ekipie. W sensie, że to właśnie na jego transferze mistrz Polski może najwięcej zarobić. Legia wycenia swojego 19-latka na kilka milionów euro. Zysk ze sprzedaży reprezentanta Polski mógłby w znaczący sposób podreperować budżet klubu z Łazienkowskiej.

Wszelkie decyzje w kwestii ewentualnego transferu Szymańskiego będą podejmowane dopiero po zakończeniu eliminacji do rozgrywek grupowych Ligi Europy. Jeśli mistrz Polski do nich nie awansuje, wtedy sprzedaż 19-latka może okazać się koniecznością, ze względu naratowanie klubowych finansów...

 
 
Słowa kluczowe: szymanski | legia | cska | moskwa | janczyk
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz