Aktualności
 
Legia zarobi na transferze byłej gwiazdy!
 
21. lipca 2018, 06:13
 
Znany doskonale z występów w Legii Warszawa Vadis Odjidja-Ofoe odchodzi z Olympiakosu Pireus. Belg wraca do ojczyzny i będzie reprezentował barwy KAA Gent.

Kliknij na zdjęcie, aby je skomentować

Szczegóły transferu już zostały ustalone. Dla Odjidjy-Ofoe to powrót do klubu, w którym się wychował. Co ciekawe, na tej transakcji zarobi także warszawska Legia, która posiada prawa do 20 procent od kwoty, jaką Olympiakos zarobi na transferze Vadisa.

Po transferze z Legii do Olympiakosu, Vadis ponownie szybko zmienia otoczenie. Jego pobyt w Grecji nie należał do udanych. Belg grał poniżej oczekiwań, w dodatku miał problemy z odpowiednim zaaklimatyzowaniem się. Czara goryczy przelała się, kiedy dom byłej gwiazdy Legii został okradziony przez złodziei. Od tej pory Odjidja-Ofoe stracił całe serce do gry w Olympiakosie i już zimą chciał zmienić klub.

Ostatecznie pozostał w Pireusie, ale jego forma pozostawiała wiele do życzenia. Cierpliwość stracili do niego działacze greckiego klubu i Belg sezon kończył w rezerwach. Teraz trafi do klubu, którego jest wychowankiem, ale w jego barwach grał tylko w drużynach młodzieżowych. Teraz będzie miał w końcu okazję występować także w pierwszym zespole Gentu.

 
 
Słowa kluczowe: vadis | odjidja | ofoe | legia | gent | olympiakos
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz