Aktualności
 
Legia bierze kolejnego gracza z Francji?!
 
16. maja 2018, 10:56
źródło: Instagram/własne
 

Niewykluczone, że Legia będzie kontynuowała politykę transferową, opartą o ściąganie zawodników z ligi francuskiej. Kolejnym kandydatem do gry w warszawskim zespole jest prawy obrońca FC Metz Ivan Balliu.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentować26-latek ma na swoim koncie 25 występów w tym sezonie w barwach Metz w Ligue 1. Nie były to jednak najlepsze rozgrywki dla urodzonego w Hiszpanii reprezentanta Albanii. Wychowanek akademii Barcelony zmagał się z problemami zdrowotnymi, co przeszkadzało mu w ustabilizowaniu formy. Balliu ma co prawda ważny kontrakt z FC Metz do końca czerwca 2019 roku, ale francuski klub nie będzie robił u większych przeszkód z odejściem, jeżeli zechce wcześniej rozstać się z obecnym pracodawcą.

Albańczyk był niedawno w Warszawie, spotkał się między innymi ze swoim przyjacielem z czasów wspólnego pobytu w Metz – Cafu. Portugalczyk z Legii opublikował za pośrednictwem Instagrama zdjęcie, na którym towarzyszy mu właśnie Balliu. Do spotkania doszło właśnie w naszej stolicy.

Balliu to nominalny prawy obrońca, który w warszawskim zespole mógłby zastąpić Artura Jędrzejczyka, którego przyszłość w Legii stoi pod znakiem zapytania. Na prawej obronie próbowany był Marko Vesović, ale Czarnogórzec spisuje się lepiej, jeżeli jest ustawiony bliżej bramki przeciwnika. Dlatego Legia latem będzie chciała pozyskać nowego prawego obrońcę.
 

 

 
 
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz