Aktualności
 
Wiadomo, ile trzeba zapłacić za Fabiańskiego...
 
16. maja 2018, 05:05
źródło: Guardian
 
Co prawda klub Łukasza Fabiańskiego Swansea City spadł z Premier League, ale Polak w przyszłym sezonie nie będzie występował na zapleczu angielskiej ekstraklasy. Reprezentant Polski może liczyć na lukratywne oferty z najwyższej klasy rozgrywkowej.

Kliknij na zdjęcie, aby je skomentować

Swansea zajęła 18. miejsce w tabeli i opuszcza grono klubów Premier League. Fabiański jednak nie będzie narzekał na brak ofert. Według brytyjskich mediów, jego sprowadzeniem zainteresowane są trzy kluby – Watford, Newcastle United i Crystal Palace. Co więcej, działacze Swansea wydaja się pogodzeni z tym, że stracą "Fabiana". Do tego stopnia, ze ustalili nawet cenę za polskiego bramkarza.

Chętni na usługi Fabiańskiego nie będą musieli zbyt głęboko sięgać do kieszeni, bo golkiper reprezentacji Polski, którego kontrakt z walijskim klubem jest ważny do końca czerwca 2019 roku, został wyceniony na jedyne pięć milionów funtów. Biorąc pod uwagę jakość, jaka gwarantuje "Fabian", można śmiało powiedzieć, że cena jest z gatunku "promocyjnych".

Należy przypomnieć, że Swansea nie wydała na sprowadzenie Fabiańskiego ani grosza. Polak przeszedł do zespołu "Łabędzi" za darmo, po tym jak wygasł jego kontrakt z Arsenalem. Wcześniej "Fabian" reprezentował barwy warszawskiej Legii.

 
 
Słowa kluczowe: fabianski | swansea | watford | newcastle | crystal | palace
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz