Aktualności
 
To on pierwszy opuści latem ekstraklasę?
 
3. kwietnia 2018, 14:22
 

Coraz większe zainteresowanie wokół Przemysława Frankowskiego. Skrzydłowy Jagiellonii Białystok znalazł się pod obserwacją Slavii Praga, która ma ochotę na sprowadzenie świeżo upieczonego reprezentanta Polski.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćO tym, że Slavia poważnie traktuje sprawę ewentualnego transferu Frankowskiego, może świadczyć fakt, że na ostatnim ligowym meczu przeciwko Zagłębiu w Lubinie, pojawił się specjalny wysłannik czeskiego klubu Jiri Bilek. Jego zadaniem było obserwowanie zawodnika Jagiellonii w akcji i ocena jego potencjału. Zresztą Slavia nie zamierza poprzestać na tym jednym przypadku, tylko chce wysyłać swoich przedstawicieli na kolejne spotkania "Jagi" w tym sezonie.

23-letni reprezentant Polski jest jednym z tych piłkarzy, który może liczyć latem na propozycje z zagranicznych klubów. Frankowski już wcześniej wzbudzał zainteresowanie m.in. francuskiego Caen, które rozważało złożenie oferty za skrzydłowego Jagiellonii.

Ostatecznie "Franek" do Francji nie trafił, ale obecny sezon jest w jego wykonaniu bardzo udany i wszystko wskazuje na to, że najbliższe miesiące, mogą być jego ostatnimi w Białymstoku. Dla "Jagi", która ma duże szanse nawet na mistrzostwo Polski i występy w europejskich pucharach w przyszłym sezonie, strata Frankowskiego, byłaby poważnym osłabieniem.

 
 
Słowa kluczowe: frankowski | jagiellonia | slavia | bilek | caen
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz