Aktualności
 
Legia zatrudni Amerykanina
 
5. lutego 2018, 09:49
 
Kolejnym nowym zawodnikiem, który podpisze kontrakt z Legią, będzie Brian Iloski. 22-leni Amerykanin trenuje z zespołem mistrza Polski od początku zgrupowania na Florydzie. Swoją postawą przekonał do siebie sztab szkoleniowy warszawskiej drużyny.

Kliknij na zdjęcie, aby je skomentować

Amerykański pomocnik zagrał w barwach Legii w trzech sparingach – przeciwko Silkeborgowi, Atletico Nacional i Shanghai Shenxin. Prezentował się na tyle dobrze, że trener Romeo Jozak zdecydował się wydać mu pozytywną opinię, która będzie skutkowała podpisaniem kontraktu z  młodym zawodnikiem.

Umowa Iloskiego z Legią nie będzie jednak oznaczać, że szybko zobaczymy Amerykanina w barwach warszawskiego zespołu w ekstraklasie. Wręcz przeciwnie, na jego występy w meczach o punkty, trzeba będzie zaczekać przynajmniej do następnego sezonu. 22-latek ma zostać wypożyczony do klubu, w którym będzie miał szanse regularnie pojawiać się na boisku.

Iloski występował do tej pory w USA na szczeblu uniwersyteckim. Reprezentował barwy uczelni UCLA. W styczniu skorzystał z zaproszenia na testy w Legii i swoją szansę wykorzystał. Jego zatrudnienie nie będzie się wiązało z żadnym wydatkiem transferowym, bo Iloski nie jest związany kontraktem z żadnym zawodowym klubem w USA.

 
 
Słowa kluczowe: iloski | legia | ucla | jozak
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz