Aktualności
 
Niedoszły legionista znalazł klub
 
7. grudnia 2017, 05:16
źródło: legia.net
 
Kilka tygodni temu o angaż w Legii starał się Sulley Muniru. Trenował w Warszawie przez dwa tygodnie, ale ostatecznie trener Romeo Jozak nie zdecydował się go zatrudnić. Więcej szczęścia piłkarz z Ghany miał w portugalskiej Tondeli.

Kliknij na zdjęcie, aby je skomentować

Muniru od dłuższego czasu szukał klubu, po tym jak w niezbyt dobrych okolicznościach rozstał się z FCSB Bukareszt. W Legii dość poważnie zastanawiano się nad zaproponowaniem 25-letniemu defensywnemu pomocnikowi umowy, ale ostatecznie uznano, że Ghańczyk nie jest graczem, którego przy Łazienkowskiej szukają.

Po testach w Legii, Muniru próbował załapać się w Hiszpanii. Tam starał się o angaż w rezerwach Las Palmas, ale również z mizernym skutkiem. Ostatnio wylądował w Portugalii, gdzie na jego usługi skusił się 13, zespół miejscowej ekstraklasy – Tondela. Ghańczyk zdołał przekonać sztab szkoleniowy tego zespołu do swoich umiejętności i podpisał kontrakt do końca czerwca 2019 roku. 25-latek ma pomóc swojemu nowemu pracodawcy w walce o uniknięcie spadku do drugiej ligi.

 
 
Słowa kluczowe: muniru | legia | tondela | jozak
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz