Aktualności
 
Była gwiazda Legii ma dość?!
 
14. listopada 2017, 16:34
źródło: voetbalkrant.com
 
Była gwiazda warszawskiej Legii - Vadis Odjidja-Ofoe, chce opuścić Olympiakos Pireus. Najlepiej już zimą. Belgijski pomocnik ma dość Grecji po tym, jak złodzieje okradli jego dom. Odejść nie będzie mu jednak wcale łatwo…

Kliknij na zdjęcie, aby je skomentować

Złodzieje byli bardzo dobrze rozeznani w harmonogramie dnia Vadisa. Pojawili się w domu wtedy, kiedy przez dłuższy czas nikogo w nim nie było. Łupem przestępców padły oszczędności piłkarza, a także różnego rodzaju kosztowności. Ale byłego piłkarza Legii najbardziej uderzyło to, że nie może czuć się w Grecji bezpiecznie. Dlatego chce opuścić Olympiakos jak najszybciej. Najchętniej od razu rozwiązałby kontrakt, a najpóźniej zimą.

Jego menedżerowie już otrzymali instrukcje, że mają szukać dla niego nowego klubu. Odejście z Olympiakosu nie musi być jednak wcale takie proste. Po pierwsze, ledwie kilka miesięcy temu, grecki gigant wyłożył na jego transfer z Legii Warszawa dwa miliony euro. Raczej więc  trudno spodziewać się, żeby teraz nagle lekką ręką zgodził się na rozwiązanie kontraktu. Jeżeli już, to w grę musiałby wchodzić transfer, który pozwoliłby odzyska zainwestowane pieniądze.

Po drugie, Odjidja-Ofoe jest ważnym zawodnikiem w Olympiakosie i jego odejście z pewnością byłoby sporym osłabieniem. Dlatego najpierw greccy działacze musieliby znaleźć odpowiedniego następcę. A to wcale nie będzie proste w styczniu, kiedy nikt nie będzie raczej chciał pozbywać się wartościowych graczy. Tym bardziej, że klubu z Pireusu na spektakularne transfery po prostu nie stać…

 
 
Słowa kluczowe: vadis | odjidja | ofoe | legia | olympiakos
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (1) dodaj komentarz
 
 
Komentarze
 
To są efekty "kreciej roboty" jaka prawdopodobnie miała miejsce w LEGII lub w jej otoczeniu . Sprzedać wszystko co się da /czytaj : sprzedać najlepszych ówczesnych piłkarzy w LEGII /, a zobaczymy jak sobie ogołocony z piłkarzy klub poradzi w rozgrywkach. Niestety ale ten zamiar kreciej roboty udał się w 100% jeżeli chodzi o rozgrywki europejskie i do dziś rzutuje na rozgrywki krajowe. Nie znam przypadku aby trzech najlepszych piłkarzy stanowiących kręgosłup czołowego klubu krajowego w Europie , w krótkim odstępie czasowym zdecydowało się NAGLE odejść do nie najmocniejszych lig piłkarskich. Nie wiem co sobie obecnie myśli Odjidja-Ofoe po tych ostatnich "przejściach", ale nie sądzę, aby odchodząc do greckiego klubu zrobił intratny interes.
 
 
Trampek dodał(a), we wtorek 14. listopada 2017 o godzinie 22:56