Aktualności
 
Wielkie osłabienie Legii?!
 
13. listopada 2017, 19:40
źródło: nsports.com
 
Zimą Legię Warszawa ma opuścić Michał Pazdan. Zdaniem tureckich mediów, na transfer obrońcy reprezentacji Polski zdecydowany jest Trabzonspor.

Kliknij na zdjęcie, aby je skomentować

Turecki zespół jeszcze niedawno należał do czołowych drużyn ligi tureckiej. W ostatnim czasie przeżywa jednak poważny kryzys. W tym sezonie tragicznie spisuje się defensywa ekipy z Trabzonu, która w jedenastu kolejkach straciła aż 23 gole. Tylko ostatnie w tabeli Genclerbirligi Ankara może "poszczycić" się gorszym bilansem. Dlatego zimą działacze Trabzonsporu chcą wzmocnić linię obronną swojego zespołu.

Głównym kandydatem do zasilenia tureckiej drużyny ma być Michał Pazdan. Legionista ma w kontrakcie z Legią wpisaną kwotę odstępnego w wysokości 2,5 miliona euro. Ale stołeczny klub już jakiś czas temu zapewnił reprezentanta Polski, że jeżeli wpłynie przyzwoita oferta, to nikt mu na Łazienkowskiej nie będzie robił przeszkód ze zmianą klubu. Tym bardziej, że to już raczej ostatni dzwonek dla 30-letniego obrońcy na wyjazd do zagranicznego klubu.

Temat transferu Pazdana do Trabzonsporu nie jest nowy. Obrońca Legii od dłuższego czasu był łączony z tureckim klubem. Wysłannicy klubu z Trabzonu byli kilkukrotnie na meczach reprezentacji Polski, obserwowali Pazdana, ale do tej pory nie zdecydowali się na złożenie konkretnej oferty. W styczniu mają być jednak bardziej zdeterminowani, bo defensywa Trabzonsporu przypomina ser szwajcarski…

 
 
Słowa kluczowe: pazdan | legia | trabzonspor | jozak
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (1) dodaj komentarz
 
 
Komentarze
 
Interes klubu nie zawsze pokrywa się z interesem zawodnika. Zwłaszcza czołowego zawodnika, będącego bądź co bądź reprezentantem kraju. Dla Pazdana być może jest to już jedna z ostatnich okazji dających możliwość gry w mocniejszej lidze zagranicznej . / Ironicznie, to która liga w Europie nie jest mocniejsza od ... naszej ? / Dla klubu jest to niestety uszczerbek w linii obrony. O kompromis będzie niezwykle trudno, gdyż w naszej lidze nie widzę zawodnika, który mógłby zastąpić Pazdana. Ale tym muszą się już pomartwić decydenci w tej materii.
 
 
Trampek dodał(a), w poniedziałek 13. listopada 2017 o godzinie 21:46
 
Przeczytaj również zamknij okno