Aktualności
 
Legia szykuje jeszcze jedno wzmocnienie
 
11. sierpnia 2017, 14:45
źródło: legia.net/se.pl/własne
 
Legia Warszawa pracuje nad transferem środkowego obrońcy. Po tym, jak kontuzji doznał Jakub Czerwiński, nowy zawodnik na środek defensywy stał się przy Łazienkowskiej koniecznością.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćPrezes Legii Dariusz Mioduski zapewnia, że nie nowym nabytkiem nie będzie Denis Vavro z MSK Żilina. - Powód jest prosty. Słowak ma problem z kontuzją. Szukamy stopera, ale wątpię, że będzie to Polak. Nie chcę zdradzać regionów, z których są kandydaci. Chodzi nam o gracza, który doda jakości. Myślę, że będzie to ostatni transfer w tym okienku transferowym – mówi szef mistrza Polski.

Sytuacja może się zmienić, jeśli jeszcze w tym okienku transferowym odejdzie Michał Pazdan. Wtedy przy łazienkowskiej będą potrzebować nie jednego, a dwóch środkowych obrońców. Co prawda prezes Legii zapewnia, że chce zatrzymać reprezentanta Polski w zespole, ale wiadomo, iż w jego kontrakt wpisana jest klauzula odstępnego, wynosząca 2,5 miliona euro. Prezes Legia zapowiada że za mniej go nie odda.

- Na pewno nie za 1,5 miliona euro, zwłaszcza nie po tym, co się stało z Czerwińskim. Jeśli ktoś wyłoży tyle, ile Pazdan ma w klauzuli, czyli 2,5 mln euro, to nie będę miał wyjścia, ale poniżej tej kwoty nie zamierzam go sprzedawać. Oczywiście, wcześniej można było dyskutować, nie kłóciłbym się o każde 100 tysięcy euro, ale nie w tej sytuacji – podkreśla Mioduski. Według najnowszych doniesień hiszpańskich mediów wynika, że wkrótce po obrońcę reprezentacji Polski może zgłosić się Betis Sevilla.

Być może nieco zbyt pochopnie w Legii podjęto decyzję o rozstaniu z Mateuszem Wieteską. Młody obrońca trafił do Górnika Zabrze, gdzie spisuje się bardzo przyzwoicie. W obecnej sytuacji, mógłby być przydatny także w drużynie mistrza Polski. A tak warszawski klub musi na gwałt szukać jednego, a za chwilę być może dwóch środkowych obrońców.

 
 
 
Słowa kluczowe: legia | mioduski | pazdan | czerwinski | wieteska | magiera | betis
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (1) dodaj komentarz
 
 
Komentarze
 
Skauci w LEGII leżą i ... czekają, aby im ktoś nieopatrznie przyniósł na tacy "zawodnika", a oni pochwalą się efektywnością swojej skuteczności. Nie będę wymieniał personaliów , którzy dla dobra LEGII powinni odejść wraz z poprzednimi osobami zarządzającymi klubem. Jeżeli nie wszyscy , to większość kibiców wie kogo mam na myśli. Widać to tak wyraźnie ,że nawet niewidomy wie kto powinien odejść
 
 
Trampek dodał(a), w piątek 11. sierpnia 2017 o godzinie 16:54