Aktualności
 
Ważny gracz opuszcza Legię?!
 
11. sierpnia 2017, 12:23
źródło: elgoldigital.com
 
Według hiszpańskich mediów, wraca temat transferu Michała Pazdana do Betisu Sevilla. Klub z Benito Villamarin jest gotowy wyłożyć za reprezentanta Polski i obrońcę Legii Warszawa dwa miliony euro.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćBetis był zainteresowany sprowadzeniem Pazdana już rok temu, ale wówczas działaczom Legii udało się namówić reprezentanta Polski do pozostania. Argumentem była gra w fazie grupowej Ligi Mistrzów, do której mistrz Polski się zakwalifikował. "Pazdek" podpisał z Legią nowy kontrakt i był jej filarem w poprzedni sezonie, który został uwieńczony zdobyciem tytułu.

Ale po jego zakończeniu, 30-letni reprezentant Polski nie ukrywał, że tym razem już będzie chciał za wszelką cenę zmienić klub. W kontekście jego transferu padały różne nazwy klubów – Besiktas Stambuł, Galatasaray, FC Koeln, Igolstadt, Genoa czy Pescara, ale konkretów brakowało. Do akcji ma jednak teraz wkroczyć Betis, który będzie zmuszony szukać nowego środkowego obrońcy.

Betis najprawdopodobniej opuści German Pezzella, który ma ofertę z Interu Mediolan. Argentyńczyk ma za sobą udany sezon, czym zwrócił na siebie uwagę jednego z gigantów włoskiej Serie A. Inter jest w stanie zaoferować mu większe pieniądze, niż to, na co może liczyć w Betisie. Jego miejsca na środku defensywy hiszpańskiego zespołu miałby zająć właśnie Pazdan. Co prawda Polak ma w kontrakcie z Legią wpisaną klauzulę odstępnego w wysokości 2,5 miliona euro, ale warszawski klub jest gotów przyjąć także nieco niższą ofertę.
 
 
Słowa kluczowe: pazdan | legia | betis | magiera | pezzella | mioduski
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz