Aktualności
 
Wielkie wzmocnienie Lechii Gdańsk!
 
10. sierpnia 2017, 05:09
źródło: sportowefakty.wp.pl
 
Lechia jest na dobrej drodze, żeby ponownie ściągnąć ze Sportingu Lizbona Simeona Sławczewa. Bułgar miałby zostać wypożyczony do gdańskiego zespołu jeszcze w tym tygodniu i być do dyspozycji trenera Piotra Nowaka na mecz przeciwko Pogoni Szczecin.

Kliknij na zdjęcie, aby je skomentować

Sławczew w poprzednim sezonie występował w Lechii na zasadzie wypożyczenia ze Sportingu Lizbona, ale po zakończeniu sezonu wrócił do portugalskiego klubu. Reprezentantowi Bułgarii nie udało się jednak przekonać do swoich umiejętności sztabu szkoleniowego Sportingu i stało się jasne, że musi szukac nowego klubu, do którego mógłby się przenieść na najbliższy sezon.

Lechia była od samego początku zainteresowana jego ponownym wypożyczeniem, ale początkowo wydawało się, że będzie to trudne do zrealizowania. Sławczew poleciał do Anglii na testy w Birmingham City i wszystko wskazywało na to, że załapie się do kadry zespołu z zaplecza Premier League. Ostatecznie jednak działacze angielskiego klubu nie zdecydowali się na zatrudnienie go u siebie i dzięki temu wrócił temat jego gry dla Lechii.

Gdański klub doszedł już do porozumienia ze Sportingiem w kwestii ponownego wypożyczenia Sławczewa. Bułgar miałby grać w Lechii do końca sezonu. Jego powrót ma zostać załatwiony w ekspresowym tempie, bo trener Nowak chce go mieć do dyspozycji już na najbliższy mecz przeciwko Pogoni Szczecin.

 
 
Słowa kluczowe: slawczew | lechia | gdansk | sporting | lizbona | nowak | birmingham
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz