Aktualności
 
A jednak wezmą piłkarza Lecha!
 
20. lipca 2017, 08:14
źródło: własne
 
Na testach medycznych w Pogoni Szczecin ma dzisiaj pojawić się Dariusz Formella. Skrzydłowy Lecha Poznań ma zostać wypożyczony do zespołu "Portowców" do końca sezonu.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćFormella od dłuższego czasu nie może się przebić w Lechu. Nie stawiał na niego Jan Urban, także Nened Bjelica nie darzy młodego zawodnika zaufaniem. W poprzednim sezonie, Formella występował na zasadzie wypożyczenia w Arce Gdynia, ale tam również nie zachwycał. Teraz dostanie szanse w Pogoni, gdzie trenerem jest Maciej Skorża. To za jego kadencji w "Kolejorzu" Formella dostawał najwięcej szans.

W Pogoni jednak wcale nie czeka go łatwe zadanie. W drodze do podstawowego składu będzie musiał wygrać rywalizację z Adamem Gyurcso lub Marcinem Listkowskim. Prz pomnijmy, że najpierw Pogoń Szczecin chciała pozyskać z Lecha Szymona Pawłowskiego, ale doświadczony skrzydłowy nie przeszedł testów medycznych i sprawa jego przejścia do drużyny "Portowców" upadła. Jak do tej pory, Formella ma na swoim koncie 86 meczów w ekstraklasie.
 
 
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz