Aktualności
 
Wiadomo już, gdzie zagra Sobiech?!
 
19. lipca 2017, 14:34
źródło: Bild
 
Według niemieckich mediów, Artur Sobiech może wkrótce znaleźć nowego pracodawcę. Napastnik reprezentacji Polski, który kilka tygodni temu rozstał się z Hannoverem 96, jest łączony z Dynamem Drezno.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćWydawało się, ze w Niemczech będzie trudno znaleźć nowy klub Sobiechowi. Wielu widziało go już z powrotem w naszej ekstraklasie. Mówiło się o Legii, ewentualnie Lechii Gdańsk czy Lechu Poznań. Tymczasem wygląda na to, że były napastnik Ruchu Chorzów i Polonii Warszawa, pozostanie w 2. Bundeslidze.

Podpisaniem z nim kontraktu zainteresowane jest Dynamo Drezno. Niemiecki drugoligowiec cały czas poszukuje wzmocnień w ataku i Polak ma być w tej chwili kandydatem numer jeden do wzmocnienia przedniej formacji. Dynamo nie jest jedynym klubem z 2. Bundesligi, który interesuje się zatrudnieniem Sobiecha. Nad zaproponowaniem kontraktu mają się zastanawiać także działacze Fortuny Dusseldorf i Darmstadt.

Najbliżej mu jednak ma być do Drezna, gdzie miałby zastąpić najlepszego strzelca poprzedniego sezonu Stefana Kutschke Autor 16 goli dla Dynama przechodzi do Ingolstadt. W jego miejsce miałby trafić do zespołu ze wschodnich Niemiec właśnie Sobiech.
 
 
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz