Aktualności
 
"Grosik" jednak nie w Premier League?!
 
3. lipca 2017, 10:16
źródło: Super Express
 
Według "Super Expressu", Kamil Grosicki może w nowym sezonie występować na boiskach niemieckiej Bundesligi. Reprezentantem Polski zainteresowana jest Hertha Berlin.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćGrosicki od kliku miesięcy jest zawodnikiem angielskiego Hull City, ale jego klub spadł z Premier League. Skrzydłowy reprezentacji Polski nie zamierza występować na jej zapleczu i rozgląda się za nowym klubem. Do tej pory wydawało się, że nie będzie miał problemów ze znalezieniem nowego zespołu w najwyższej klasie rozgrywkowej w Anglii. Zainteresowane są nim m.in. Watford i Bournemouth. Ale "Grosikowi" mogą się zmienić plany, kiedy dostanie ofertę z Herthy Berlin.

Niemiecki klub jest zainteresowany sprowadzeniem Grosickiego i ma dodatkowy atut w negocjacjach. "Stara Dama" będzie w nowym sezonie grała w Lidze Europy, co dla Polaka znaczyłoby szansę posmakowania i pokazania się w pucharach. Poza tym 29-letni reprezentant Polski miałby z Berlina bardzo blisko do swojego rodzinnego Szczecina.

Jeśli zainteresowanie ze strony Herthy się potwierdzi, nie będzie to już pierwszy raz, kiedy berlińczycy przymierzają się do transferu Grosickiego. Hertha obserwowała Polaka jeszcze kiedy był zawodnikiem francuskiego Rennes.
 
 
Słowa kluczowe: grosicki | hertha | hull | watford | bournemouth
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz