Aktualności
 
Zmiana kierunku transferowego legionisty?!
 
3. lipca 2017, 06:34
źródło: przegladsportowy.pl
 
Do tej pory najwięcej mówiło się o ofercie Olympiakosu Pireus dla Vadisa Odjidji-Ofoe. Tymczasem według "Przeglądu Sportowego", gwiazda Legii ma także lukratywną ofertę z Rosji. Sprowadzeniem Belga zainteresowany jest FK Krasnodar.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćWłaścicielem byłego klubu innego legionisty – Artura Jędrzejczyka, jest jeden z najbogatszych ludzi w Rosji Siergiej Galicki. Jego majątek szacowany jest na około osiem miliardów dolarów. Nic dziwnego, że Krasnodar jest w stanie przebić Olympiakos w staraniach o Odjidję-Ofoe. Nie tylko jeśli chodzi o kwotę odstępnego, ale także zarobki samego piłkarza.

Rosyjski klub jest w stanie wyłożyć na transfer Vadisa 3,5 miliona euro. To prawie dwa razy tyle, ile chce zapłacić Olympiakos. Pytanie jeszcze, czy taka kwota będzie satysfakcjonować Legię i czy w ogóle Belg zechce przenieść się akurat do ligi rosyjskiej. Na razie w dalszym ciągu trwa przeciąganie liny pomiędzy Legią a najlepszym graczem ekstraklasy ubiegłego sezonu. Co prawda Belg wylądował w niedzielę w Warszawie, ale na trening nie zdążył.

Ma wziąć udział w poniedziałkowych zajęciach, ale to jeszcze wcale nie przesądza o jego przyszłości. Cały czas sprawa jego gry w nowym sezonie dla Legii nie jest wyjaśniona. Vadis ma co prawda jeszcze rok kontraktu przy Łazienkowskiej, ale wiadomo, że z niewolnika nie ma pracownika....
 
 
Słowa kluczowe: vadis | odjidja | ofoe | legia | olympiakos | krasnodar
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (1) dodaj komentarz
 
 
Komentarze
 
Uważam , że LEGIA powinna sprzedać Vadisa Odjidji-Ofoe. który ma lukratywną ofertę z Rosji , gdzie sprowadzeniem zainteresowany jest FK Krasnodar , proponujący 3.5 miliona euro. W ten sposób zostałby "przecięty węzeł gordyjski " rozwiązujący raz na zawsze ten temat. Przy czym zainteresowane strony powinny być w miarę zadowolone w zgodzie rozstając się ze sobą. Tym razem działacze LEGII , powinni naciskać, aby Vadis zdecydował się na ten kierunek.
 
 
Trampek dodał(a), w poniedziałek 3. lipca 2017 o godzinie 11:39