Aktualności
 
Legia nie utrzyma także jego?!
 
28. czerwca 2017, 10:19
źródło: fotospor.com/własne
 
Nie tylko Vadis Odjidja-Ofoe i Michał Pazdan mogą wkrótce opuścić Legię. Na lukratywną ofertę z Turcji może liczyć także Guilherme. Jego sprowadzeniem zainteresowany jest Trabzonspor.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćTureckie media informują, że klub z Trabzonu jest gotów zapłacić za Brazylijczyka z Legii nawet dwa miliony euro. Tyle, że Legia ma oczekiwać znacznie więcej, bo nawet pięciu milionów w zamian za zgodę na przeprowadzkę Guilherme do Trabzonsporu. Zwraca się uwagę na to, że Legia zapłaciła za pomocnika 220 tysięcy euro, co oznacza, że teraz może liczyć na spory zysk.

Nie jest też tajemnicą, że turecki klub najchętniej pozyskałby Vadisa Odjidję-Ofoe z Legii, ale Belg jest raczej poza zasięgiem działaczy z Trabzonu. Dlatego uznano, że lepiej starać się o Guilherme.

Legia z Brazylijczykiem ma podobny problem, co z Vadisem. Też za rok kończy mu się kontrakt i jeżeli w najbliższym czasie nie dojdzie do jego przedłużenia, Legia będzie zmuszona go sprzedać, żeby zarobić przyzwoite pieniądze. Tymczasem negocjacje na temat nowej umowy Guilherme trwają od dłuższego czasu i jak do tej pory nie przyniosły oczekiwanych przy Łazienkowskiej rezultatów.

Brazylijczyk zdaje sobie sprawę ze swojej wartości i spodziewa się sporek podwyżki. Z kolei Legia broni się przed otworzeniem komina płacowego, który mógłby w dalszej perspektywie znacznie zaburzyć budżet płacowy w warszawskim klubie.
 
 
Słowa kluczowe: guilherme | legia | trabzonspor
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (1) dodaj komentarz
 
 
Komentarze
 
Jeżeli jest konieczność sprzedaży , to tylko w pakiecie z ... Żewłakowem i paru innych, którzy byli decydentami kupna-sprzedaży za czasów j.w. Albana. W przeciwnym wypadku LEGIA ulegnie znacznemu osłabieniu jeszcze przed eliminacjami do .. LM.
 
 
Trampek dodał(a), w środę 28. czerwca 2017 o godzinie 11:32